6 Mayıs 2011 Cuma

O Tabak Bitecek

O tabak bitecek...

Sosyal medyanın hayatımızdaki yeri her  geçen gün daha da sağlamlaşıyor. Artık ekmek su gibi temel ihtiyaçların yanında neredeyse sosyal medya da sayılmaya başlanacak. Haberleşmeler, paylaşımlar aklınıza gelebilecek her türlü şey sosyal medya ağları üzerinden yapılıyor. Birkaç sene evvel facebook diye bir site hayatımızda yokken bugün dışarı çıkıp bir yere gittiğimizde bile ordaydım burdaydım şurdaydım diye facebooktan yerimizi paylaşıyor, twitterdan o an ne yaptığımızı yazıyor. Herkes, herkesin nerede ne yaptığını biliyor, takip ediyor. Artık kişisel değil toplu olarak yaşıyoruz.

 Hal böyle olunca da artık reklamlar da sosyal medya ağları üzerinden son kullanıcısına ulaşıyor. Sosyal medya ağlarındaki reklamların pek çoğu normal medya reklamlarından daha yaratıcı daha eglenceli.  İşte bunlardan biri de Profilo'nun Anneler Günü reklamı. Reklamı izlerken sanki karşımda annem varmış da bana söylüyormuş gibi hissettim: O tabak bitecek. Canım annecimi en çok zorladığım nokta muhtemelen yarım bıraktığım tabaklardır... "Ye yavrum bak arkandan ağlayacak o pirinçler" diye kandırıldığım çok zaman vaki olmuştu.

Lafı çok uzatmadan tüm annelerin anneler gününü kutlar, sizleri O Tabak Bitecek klibi ile başbaşa bırakıyorum.

0 comments:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

14 şubat 1994 unesco kültür mirası 2 ağustos sertab erener konseri 22 nisan 22 nisan dünya günü 23 nisan 4440375 Adam Faver adsl adsl hızı ağaç akademik spam Alfred Chandler alışkanlık alışmak amazon kindle amos koyu anıtur arastacılar ashab-ı kehf askerlik aslolan aşktır aşk avanos avanos restoran Avea avea sesli imza ayşe arman azim aziz basil aziz george aziz onuphrius aziz theodere back up balık balkonda düşen pc bayat ekmek bayat ekmek satışı bencillik beyazıt kulesi beyazıt kulesinde hava tahmini beyazıt yangın kulesi biopro bir varmışım bir yokmuşum blackberry blackberry hediye uygulamalar blackberry kesintisi blog blogger bloggerda yeni görünümler bolu böyle korunamazsınız bu böyle cehennem cemiz topuzlu cennet charles handy çarıklı kilise çiçek sepeti çiçek sepeti mail adresi çiçek teslimatı çin çin malı çocukluk Deneyimler dinamik görünüm doğum günü Dustin Hoffman duvar dünya günü e-ink earthday ekmek satışı elektronik kitap okuyucu elmalı kilise engel eski çarşı Eskişehir etki alanı bloggerda olan websiteleri FCT fenerbahçe fikriniz çöpe gitmesin filler ve pireler fotoğraf gemiler GeziNotları girşimcilik google analytics gölcük gölcük milli parkı gördüklerim göreme açıkhava müzesi gül şurubu günlüklü güvercinlik vadisi güzel atlar diyarı harbiye açık hava hatıra hayal hayat ekspres Haydarpaşa haydarpaşa garında yangın haydarpaşa tren istasyonu Henri Charriere herşeyden biraz heryöne sınırsız tarife hizmet kalitesi HP hürriyet pazar ikimiz bir fidanın ikinci abdülhamit inovasyon iphone iphone 3G iphone satışı iphone turkcell iphone uygulamaları istanbul iş dünyası John McConnell kabak kapadokya kapadokya şarabı kaputaş karşı mahalle keder kelebek kelebekler vadisi kıbrıs kıbrıs günleri kızıl çukur kızıl vadi kızıl vadide gün batımı Kişisel kişisel blog kitap kitap basımı kod konseri koparılan çiçekler kopya ürün kral konserleri LAP LAMBERT Academic Publishing mersin mutluluk müşteri memnuniyeti nankör kedi narlıkuyu nehir netbook nostalji o tabak bitecek klibi okuduklarım Olasılıksız ortakent OrtayaKarışık ovabükü panaroma papillon para pazar pdf peribacaları profilo Rastladıklarım ReklamArası reklamlar rengarenk RIM RIMden Hediye sadakat safran safran çiçeğinin faydaları safranbolu Sakarya Ekspresi satış danışmanı seben sertab erener sesli imza sevgililer günü sevilla sevinç seyahat sınırsız tarife solan güller sony reader Steve McQueen strateji şeker bayramı tanıtım tatil TEB TEB Akıl fikir yarışması teknoasistan teknoloji teknosa teknosa deneyimi tokalı kilise tren Tren Saatleri ttnet turasan turasan şarapları turk telekom Turkcell türban türk telekom Türk'ün zekası uçhisar uçhisar kalesi ulusoy turizm unutmak üç güzeller peribacaları ürgüp Vodafone vodafone sesli imza websitem neden görüntülenemiyor wordpresse google analytics kodu nasıl konur yağmur yapı yazım yanlışları yedi uyuyanlar yemeniciler arastası yılanlı kilise yüksek lisans tezi zaman zeus tapınağı zor kadın
 
Copyright 2009 HeRşEyDeN BiRaZ. Powered by Blogger Blogger Templates create by Deluxe Templates. WP by Masterplan