11 Aralık 2010 Cumartesi

Ağlamayan Çocuğa Meme Vermezler- TTNet Deneyimi-Sahne- 2

Bir önceki yazımda  Türk Telekom ve onun çağrı merkezinde çalışmayan sisteminden dem vurup, internet hızı ile ilgili yaşadığım problemi anlatmıştım..Çağrı merkezine tekrar açtırdığım arıza kaydından bir gün sonra akşam saat 7 gibi TTNet'ten aradılar. Dedim sonunda akıllarına geldik de bir arayan oldu. Problem giderilmiş! Allah Allah, hayret ettim madem bu kadar çabuk oluyordu bu iş ne diye haftalardır uğraştırıyorsunuz diye düşünürken bir yandan da bilgisayarımı açıyorum. İnternet sorunumu çözmüşler, hem de kökten... Artık hiç internetim yok :) Modemin güç ışığından başka bir ışığı yanmıyor. Yine aynı oyun oynanacak, yine ben kızacağım onlar dinleyecek ama yapacak birşey de yok... Istemeye istemeye elim telefona gitti gene çevirdim 444 0 375 i. Bu sefer sordum önce sisteminiz çalışıyor mu diye. Hayret ki çalışıyor, bu iyiye işaret. Anlattım yine derdimi, yine bir arıza kaydı açıldı. Yakındır ben arızaya bağlayacağım. 


O akşam internetten hayır gelemeyeceğini anladığımdan başka meşgaleler buldum kendime. Ertesi gün akşamı yine işten gelmişim baktım modemin bütün ışıkları canavar gibi yanıyor. Sonra açtım bilgisayarı, baktım internet var. Tamam, en azından bir ilerleme var. Sonra bir de hızına bakalım dedim. Hız testi yaptım.. Filmlerdekine benzer bir " Ammannn Allahımmm" nidası ile internet hızının 4 Mbiti aştığını gördüm. A be kardeşim niye beni bu kadar uğraştırdınız ayıp değil mi ya. Sevinçle yine aradım 444 0 375 i. Hani hep şikayet için değil ya bu sefer de problem halledilmiş teşekkürler demek için. Telefona çıkan müşteri temsilcisi ile direk konuya girerek konuşmaya başladım. Elemanın sessizce dinlemesinden sistemlerinin yine çalışmadıgını, bakımda olduğunu anladım :)

Neyse canım önemli değil, kayıt açmanıza gerek yok sadece problem giderildi diye haber vereyim istemiştim...

Demek ki neymiş: "Ağlamayan çocuğa meme vermezler" sözü doğru imiş.

0 comments:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

14 şubat 1994 unesco kültür mirası 2 ağustos sertab erener konseri 22 nisan 22 nisan dünya günü 23 nisan 4440375 Adam Faver adsl adsl hızı ağaç akademik spam Alfred Chandler alışkanlık alışmak amazon kindle amos koyu anıtur arastacılar ashab-ı kehf askerlik aslolan aşktır aşk avanos avanos restoran Avea avea sesli imza ayşe arman azim aziz basil aziz george aziz onuphrius aziz theodere back up balık balkonda düşen pc bayat ekmek bayat ekmek satışı bencillik beyazıt kulesi beyazıt kulesinde hava tahmini beyazıt yangın kulesi biopro bir varmışım bir yokmuşum blackberry blackberry hediye uygulamalar blackberry kesintisi blog blogger bloggerda yeni görünümler bolu böyle korunamazsınız bu böyle cehennem cemiz topuzlu cennet charles handy çarıklı kilise çiçek sepeti çiçek sepeti mail adresi çiçek teslimatı çin çin malı çocukluk Deneyimler dinamik görünüm doğum günü Dustin Hoffman duvar dünya günü e-ink earthday ekmek satışı elektronik kitap okuyucu elmalı kilise engel eski çarşı Eskişehir etki alanı bloggerda olan websiteleri FCT fenerbahçe fikriniz çöpe gitmesin filler ve pireler fotoğraf gemiler GeziNotları girşimcilik google analytics gölcük gölcük milli parkı gördüklerim göreme açıkhava müzesi gül şurubu günlüklü güvercinlik vadisi güzel atlar diyarı harbiye açık hava hatıra hayal hayat ekspres Haydarpaşa haydarpaşa garında yangın haydarpaşa tren istasyonu Henri Charriere herşeyden biraz heryöne sınırsız tarife hizmet kalitesi HP hürriyet pazar ikimiz bir fidanın ikinci abdülhamit inovasyon iphone iphone 3G iphone satışı iphone turkcell iphone uygulamaları istanbul iş dünyası John McConnell kabak kapadokya kapadokya şarabı kaputaş karşı mahalle keder kelebek kelebekler vadisi kıbrıs kıbrıs günleri kızıl çukur kızıl vadi kızıl vadide gün batımı Kişisel kişisel blog kitap kitap basımı kod konseri koparılan çiçekler kopya ürün kral konserleri LAP LAMBERT Academic Publishing mersin mutluluk müşteri memnuniyeti nankör kedi narlıkuyu nehir netbook nostalji o tabak bitecek klibi okuduklarım Olasılıksız ortakent OrtayaKarışık ovabükü panaroma papillon para pazar pdf peribacaları profilo Rastladıklarım ReklamArası reklamlar rengarenk RIM RIMden Hediye sadakat safran safran çiçeğinin faydaları safranbolu Sakarya Ekspresi satış danışmanı seben sertab erener sesli imza sevgililer günü sevilla sevinç seyahat sınırsız tarife solan güller sony reader Steve McQueen strateji şeker bayramı tanıtım tatil TEB TEB Akıl fikir yarışması teknoasistan teknoloji teknosa teknosa deneyimi tokalı kilise tren Tren Saatleri ttnet turasan turasan şarapları turk telekom Turkcell türban türk telekom Türk'ün zekası uçhisar uçhisar kalesi ulusoy turizm unutmak üç güzeller peribacaları ürgüp Vodafone vodafone sesli imza websitem neden görüntülenemiyor wordpresse google analytics kodu nasıl konur yağmur yapı yazım yanlışları yedi uyuyanlar yemeniciler arastası yılanlı kilise yüksek lisans tezi zaman zeus tapınağı zor kadın
 
Copyright 2009 HeRşEyDeN BiRaZ. Powered by Blogger Blogger Templates create by Deluxe Templates. WP by Masterplan